Konkursy

Kontakt

galerie

BIP

PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH
ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Klasa Dzień tygodnia Godzina lekcyjna Przedmiot Nauczyciel
1 Poniedziałek 12:30 – 13:15 Zajęcia wyrównawcze
(w miarę potrzeb, zamiennie z kołem "Super Głowy")
p. Renata Zielińska
1 Poniedziałek 12:30 – 13:15 Koło "Super Głowy" p. Renata Zielińska
2 Poniedziałek 8:10 – 8:40 Zajęcia wyrównawcze p. Barbara Steciuk
3 Poniedziałek 12:30 – 13:05 Kółko matematyczno-ortograficzne
(praca z uczniem zdolnym, przygotowanie do konkursów)
p. Anna Rogowska
3 Poniedziałek 12:30 – 13:15 Zajęcia sportowe p. Michał Stelmach
4 Poniedziałek 13:25 – 14:10 Kółko teatralne p. Magdalena Nowak
5,6,III Poniedziałek 14:30 – 15:00 Konsultacje przedmiotowe p. Bożena Kupiszewska
6,I,II Poniedziałek 13:25 – 14:10 Szkolne Koło Caritas
(co drugi tydzień)
p. Jolanta Nowak
4,5,6 Wtorek 14:10 – 15:00 Chór szkolny
(w miarę potrzeb)
p. Magdalena Gomółka
4,5,6,I,II Wtorek wg harmonogramu Klub Młodego Odkrywcy p. Małgorzata Chorzempa
p. Lidia Czarniecka
p. Katarzyna Hałys
p. Jacek Kucaba
I,II,III Wtorek 7:30 - 8:00 Zajęcia wyrównawcze p. Katarzyna Hałys
I,II Wtorek 14:15 – 15:00 Konsultacje z języka niemieckiego p. Aurelia Czyjt
III Wtorek 15:00 - 15:45 Konsultacje z języka niemieckiego p. Aurelia Czyjt
1,2,3 Środa 8:00 – 10:25 Basen p. Monika Piekło
1,2,3 Środa 8:00 – 10:25 Basen p. Michał Stelmach
4,5,6 Środa 15:00 - 16:30 Szkolne Koło Sportowe (SKS dla dziewczyn) p. Michał Stelmach
4,5,6,I,II,III Środa 13:25 - 14:10

Konsultacje przedmiotowe
(w miarę potrzeb)

p. Jacek Kucaba
I,II,III Środa 16:30 - 18:00 Szkolne Koło Sportowe (SKS dla dziewczyn) p. Michał Stelmach
III Środa 13:25 - 14:10 Kółko przedmiotowe
(praca z testami egzaminacyjnyjnymi)
p. Małgorzata Chorzempa
2 Czwartek 7:30 - 8:00 Zajęcia wyrównawcze p. Barbara Steciuk
2,3 Czwartek 13:00 - 13:45 Zajęcia wyrównawcze
(w miarę potrzeb)
p. Magdalena Fluda
3 Czwartek 12:30 - 13:05 Zajęcia artystyczne
(zamiennie z kółkiem matematyczno-ortograficznym w poniedziałek)
p. Anna Rogowska
4,5,6 Czwartek 7:25 - 7:55 Konsultacje przedmiotowe p. Lidia Czarniecka
4,5,6,I,II Czwartek wg harmonogramu Klub Młodego Odkrywcy p. Małgorzata Chorzempa
p. Lidia Czarniecka
p. Katarzyna Hałys
p. Jacek Kucaba
2 Piątek 7:30 - 8:00 Zajęcia wyrównawcze p. Barbara Steciuk
4,5 Piątek 13:25 - 14:10 Koło misyjne
(co drugi tydzień)
p. Jolanta Nowak
4,5,6 Piątek 13:15 - 14:10 Szkolne Koło Sportowe (SKS) p. Monika Piekło
4,5,6 Piątek 7:25 - 7:55 Konsultacje przedmiotowe p. Lidia Czarniecka
4,5,6,I,II,III Piątek 13:25 - 14:10 Konsultacje przedmiotowe
(w miarę potrzeb)
p. Jacek Kucaba
5,6,I,II,III Piątek 15:00 - 17:00 Zajęcia opiekuńczo-rekreacyjne
(poza pierwszym piątkiem miesiąca)
p. Jacek Kucaba
6 Piątek 12:30 - 13:15 Kółko zainteresowań
(Spółdzielczość Uczniowska)
p. Jacek Kucaba
II Piątek 13:25 - 14:10 Zajęcia wyrównawcze
(w miarę potrzeb)
p. Małgorzata Chorzempa
III Piątek 7:15 - 8:00 Kółko z języka angielskiego
(przygotowanie do egzaminu)
p. Anna Skała-Duda
Copyright ZS nr 2 w Stobiernej