Konkursy

Kontakt

galerie

BIP

Wystarczyło zgłosić się do projektu aby otrzymać wyjątkowe pudełko dzięki któremu wspólnie z uczniami możemy odtworzyć w Naszych pracowniach prawdziwe warunki pracy inżynierów lotnictwa. Pozwoli Nam to rozwijać kreatywne podejście do rozwiązywania problemów z prawdziwą radością i że już po krótkim czasie będziemy mogli podpisać się pod hasłem: „Myślisz lepiej, niż myślisz”.

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie€“ we współpracy z firmą Boeing stworzyli€ „pudełko” edukacyjne Konstruktorzy Marzeń. Zawiera ono 5 otwartych propozycji eksperymentów, które pozwolą uczniom okiełznać powietrze: zrozumieć działanie śmigła, spadochronu czy elektrowni wiatrowej. 

Zajęcia z lotnictwa będą odbywać się w naszej szkole podczas zajęć Klubu Młodego Odkrywcy.  Zapraszamy wszystkich uczniów. 

Zdjęcie0623  Zdjęcie0626 Zdjęcie0628  Zdjęcie0629Zdjęcie0630  Zdjęcie0632  

Copyright ZS nr 2 w Stobiernej