Konkursy

Kontakt

galerie

BIP

Marzycielska Poczta

Uczniowie klasy IV włączyli się w akcję Marzycielskiej Poczty. Jest to ogólnopolska akcja polegająca na pisaniu listów, wykonywaniu kartek i rysunków dla  chorych dzieci. Uczniowie zapoznali  się z profilami swoich rówieśników   i postanowili napisać do Lenki i Wiktorii. Tak jak z okazji Świąt Bożego Narodzenia tak i teraz z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych uczniowie wykonali kartki do ciężko chorych dziewczynek. W listach opisali swoją szkołę i przesłali słowa otuchy i wsparcia. Była to bardzo pouczająca lekcja wychowania, dzięki której uczniowie przekonali się, że pomaganie przynosi wiele pozytywnych emocji, a także jest przyjemne. A na zajęciach informatyki uczniowie dzięki dostępowi do Internetu poprzez e-maile cały rok utrzymują kontakt z chorymi dziewczynkami. Pieczę nad akcją sprawuje Elwira Fabińska i Agnieszka Bernat.

Copyright ZS nr 2 w Stobiernej