III miejsce w konkursie "CONGRESSIO-MATEMATIKA" organizowanym przez Uniwersytet Rzeszowski w kategorii klas VI - VII zajął uczeń klasy 6 - Cieśla Bartłomiej. Opiekunem laureata była pani Lidia Czarniecka.

KONKURS "CONGRESSIO-METHEMATIKA" III miejsce w kategorii klas IV - V zajął uczeń klasy 5 - Hubert Kamiński. Opiekunem laureata była pani Lidia Czarniecka.

15.03.2018 roku uczennice naszej szkoły wywalczyły  II MIEJCE W FINALE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK DZIECI .w unihokeju dziewcząt.w Kamieniu. Gratulujemy koleżankom i trenerowi panu Michałowi Stelmach. (zapraszamy do galerii)

26.11.2015r. w ZS w Wólce Podleśnej odbył się Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, w którym nasza uczennica Marcelina Drupka z klasy VI otrzymała wyróżnienie. Marcelina pięknie zaśpiewała piosenkę Carly Simon "With a few good friends". Gratulujemy!