Konkursy

Kontakt

galerie

BIP

25 października 2016 r. odbyła się w naszej szkole miła uroczystość - „Pasowanie na ucznia”. Uczestniczyło w niej 16 uczniów klasy pierwszej oraz wielu gości.

W pierwszej części spotkania pierwszaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie.

Po części artystycznej nastąpił najważniejszy punkt uroczystości – ślubowanie i pasowanie. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor Barbara Urban. Pierwszaki otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Rodzice zadbali o słodki poczęstunek, który bardzo smakował najmłodszym.

Na zakończenie dzieci uczestniczyły w zabawie pełnej tańca i konkursów przygotowanych i prowadzonych przez ucz. klasy I gim. Edytę Matułę i Andżelikę Ożóg pod okiem wych. p. Renaty Zielińskiej. Wszystkim dopisywał doskonały humor.

Copyright ZS nr 2 w Stobiernej