Konkursy

Kontakt

galerie

BIP

W tym roku szkolnym 2017/2018 obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny 22 marca. Głównym celem imprezy była integracja uczniów, motywowanie do pracy na rzecz klasy, poznawanie zwyczajów związanych z powitaniem wiosny i pożegnaniem zimy, wdrażanie do zdrowej rywalizacji oraz angażowanie uczniów do aktywnego udziału w uroczystościach szkolnych. Uczniowie rywalizowali ze sobą     w różnych konkurencjach. Odbył się pokaz mody wiosennej. Oto zwycięzcy w konkursie na „Najładniejszy strój”

Klasa III - Amelia Micał

Klasa II - Szczepan Drupka

Klasa I - Szymon Warchoł

Klasa „0” - Maja Tracz

Po pokazie mody każdy uczeń mógł zaprezentować się na scenie podczas konkursu „Mam talent”. Wszyscy chętni mieli okazję zaprezentować swoje zdolności, umiejętności. Witaliśmy brawami kolejno reprezentantów klas „0-III”. Jednogłośnie zostali wyróżnieni:

Klasa III - Amelia Micał, Judyta Traczyk 

Klasa II - Amelia Mika, Amelia Kuczyńska, Szczepan Drupka, Amelia Głowiak

Klasa I - Martyna Głowiak

Klasa O (wszyscy uczniowie)

Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy!!!

(zapraszamy do galerii)

Copyright ZS nr 2 w Stobiernej