Konkursy

Kontakt

galerie

BIP

Po sukcesie jakie odniosły uczennice zajmując II MIEJCE W FINALE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK DZIECI w unihokeju dziewcząt przyszedł czas na podium w konkursach matematycznych. 

Po uzyskaniu dobrych wyników w konkursie „ALFIK MATEMATYCZNY’, „KANGUREK”  uczniiowie  naszej szkoły wyjechali na Uniwersytet Rzeszowski na konkurs matematyczny ”CONGRESSIO-MATHEMATIKA” . Naszą szkołę reprezentowali najlepsi z naj-lepszych : kl.4 – Nikodem Słonina, kl.5 Hubert Kamiński, kl.6 -Bartłomiej Cieśla oraz Julia Burek, gim: Edyta Matuła, Andżelika Ożóg. Uczniowie wykazali się dużo wiedzą  z matematyki zajmując III miejsce w kategorii klas IV – V – kl.5 -Hubert Kamiński.  W kategorii klas VI – VII ---III miejsce zajął Cieśla Bartłomiej. Opiekunem laureatów była pani Lidia Czarniecka. Pozostali uczestnicy  z wysokimi wynikami  znaleźli się tuż za podium. Gratulujemy wszystkim uczestnikom tak wspaniałych wyników i czekamy na dalsze sukcesy         w sporcie ale i również w konkursach z  przedmiotów ścisłych. (zapraszamy do galerii)

Copyright ZS nr 2 w Stobiernej