Konkursy

Kontakt

galerie

BIP

Zapraszam do obejrzenia galerii prac konkursowych. Poniżej zamieszczam protokół pokonkursowy z listą nagrodzonych i wyróżnionych uczniów.

 

Foto: Jacek Kucaba

 

Stobierna, dnia 17.12.2015r.

Protokół z posiedzenia Komisji Gminnego Konkursu Plastycznego pt. „Ozdoba choinkowa”

odbytego w Zespole Szkół nr 2 w Stobiernej dnia 17 grudnia 2015r.

 

W konkursie wzięło udział 102 uczniów z 9 szkół gminy Trzebownisko.

  1. Zespół Szkół w Stobiernej 1
  2. Zespół Szkół w Jasionce
  3. Zespół Szkół w Zaczerniu
  4. Zespół Szkół w Trzebownisku
  5. Zespół Szkół w Łące
  6. Zespół Szkół w Łukawcu
  7. Szkoła Filialna w Terliczce
  8. Zespół Szkół w Wólce Podleśnej
  9. Zespół Szkół nr 2 w Stobiernej

 

Komisja w składzie:

  1. Przewodniczący: p. Jacek Kucaba
  2. Członek: p. Bogumiła Drupka
  3. Członek: p. Marta Migut  
  4. Organizator: p. Renata Zielińska

biorąc pod uwagę kryteria zawarte w regulaminie konkursu przyznała niżej wymienione nagrody i wyróżnienia w dwóch grupach wiekowych.

 

I grupa - klasy I - III

Nagrody: 

Lp. Klasa Nazwisko i imię Szkoła
1. 1a Babiarz Kinga Jasionka
2.  2 Pokrzywa Monika Jasionka
3.  1 Łucja Furtak Łąka
4.  2a Martyna Gabriel Łąka
5.  1 Kowalski Bartosz Łukawiec
6.  1b Gąsior Jakub Stobierna 1
7.  2b Albrzykowski Jan Stobierna 1
8.  1 Micał Amelia Stobierna 2
9.  2 Rzeszutek Wiktoria Stobierna 2
10.  3 Dziadosz Wiktoria Stobierna 2
11.  2 Woś Martyna Terliczka
12.  2 Stec Dominika Wólka Podleśna

Wyróżnienia:

Lp. Klasa Nazwisko i imię Szkoła
1. 1a Sobczyk Sandra Jasionka
2.  2b Błażej Krzysztof Jasionka
3.  2b Ciasnocha Bartłomiej Łąka
4.  2b Cieśla Karol Łąka
5.  2a Guzek Patrycja Łąka
6.  3b Bartoń Róża Łukawiec
7.  1a Matysiak Michał Stobierna 1
8.  1b Lech Filip Stobierna 1
9.  2a Bielecki Sebastian Stobierna 1
10.  3 Nędza Kinga Stobierna 1
11.  2 Tracz Julia Stobierna 2
12.  3 Bąk Wanessa Stobierna 2
13.  3 Kotula Anna Terliczka
14.  3 Szytuła Wiktoria Terliczka
15.  1a Gołąb Jakub Wólka Podleśna
16.  1a Obara Oliwia Wólka Podleśna
17.  1b Kuźniar Bartłomiej Wólka Podleśna

 

II grupa - klasy IV - VI

Nagrody:

Lp. Klasa Nazwisko i imię Szkoła
1. 4 Guzek Aleksandra Jasionka
2.  6 Baran Oliwia Jasionka
3.  6 Drupka Marcelina Stobierna 2

Wyróżnienia:

Lp. Klasa Nazwisko i imię Szkoła
1.  4 Ryś Wiktoria Łukawiec
2.  6 Szubierski Norbert Stobierna 1
3.  6 Jodłowski Sebastian Stobierna 2
4.  5a Bojda Klaudia Trzebownisko
5.  5 Kowalewska Martyna Zaczernie
6.  5 Podsiadło Rozalia Zaczernie
7.  5 Caban Lilianna Zaczernie

 

Organizator składa podziękowanie wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy wzięli udziałw konkursie.

Ekspozycja nagrodzonych prac zostanie zorganizowana w naszej szkole od 18.12.2015r. do 29.01.2016r.


Copyright ZS nr 2 w Stobiernej